Beste deelnemers aan de Oomssport Marathon Cup.
Aanstaande zaterdag staat Cup 3 op het programma, de inschrijving sluit vrijdagavond 22-11 om 20:00 uur!
Tip alle wedstrijden staan nu open, schrijf in voor het hele seizoen dan kan je dat niet meer vergeten.
Startvolgorde: 20:00uur Jun C+B (in 1 groep)-25 / circa 20:30 S3-10+25 / circa 21:20 S4-5+20 / circa 22:00 S2-35 starttijden zijn indicatief
Zie ook de kalender hier bovenaan op Sportity
De aanmeldtafel staat dit seizoen in het Grand Café bij de ingang naar de baan.
Als je nog een beennummer moet ophalen kom ajb ruim op tijd, graag contant gepast € 5,00 meebrengen voor de borg.
Belangrijk bij inschrijving: Zorg ervoor dat je een bevestigingsmail ontvangt op het opgegeven e-mailadres. (Controleer ook je spam). Als je geen e-mail hebt ontvangen, ben je mogelijk niet ingeschreven. Met de ontvangen mail kun je je tot aan de sluiting van de inschrijving afmelden.
Na sluiting is afmelden alleen mogelijk via het aangegeven e-mailadres.
Belangrijke mededeling:
Toevoegen als deelnemer na de sluiting van inschrijving op Schaatsen.nl is niet mogelijk.
Geldige wedstrijdlicentie vereist: Zonder een geldige wedstrijdlicentie op de wedstrijddag is deelname niet mogelijk.
Tijdige wijzigingen van transpondernummers: Vergeet niet om eventuele wijzigingen van je transpondernummer(s) op MIJN KNSB door te voeren doe dit ajb vóór sluiting van de inschrijving.
Verantwoordelijkheid bij aanmeldtafel: Op de wedstrijdavond ben je als deelnemer verantwoordelijk voor het tekenen voor deelname, en het controleren van je beennummer en transpondernummer(s) bij de aanmeldtafel.
Belangrijk voor de uitslag: Als je een andere transponder gebruikt en dit niet hebt gemeld bij de tekenlijst, kom je niet in de uitslag.
Aanvraag voor wijzigingen: Indien je wilt starten met een ander pak met een ander beennummer, dien voor sluiting van de inschrijving een verzoek per e-mail in bij [email protected]. Dit is echter afhankelijk van beschikbaarheid in jouw startgroep.
Belangrijk: geen last-minute veranderingen: Last-minute wijzigingen, zoals starten met een ander pak of vergeten beennummers, zonder voorafgaande melding voor sluiting van de inschrijving, leiden tot uitsluiting van deelname.
Transponderproblemen: Als je transponder(s) niet goed worden gedetecteerd, zullen we proberen je alsnog op te nemen in de uitslag via video-opnamen, maar dit is alleen mogelijk voor de eerste 20 deelnemers. Indien dit niet lukt, kom je helaas niet in de uitslag.
Wij wensen jullie veel succes met de wedstrijd!
Sportieve groeten GTCM,
Giel Verhoog
Wedstrijdsecretaris
KNSB Gewest ZH Marathon