Minirallijs Vidzeme
| Minirallija čempionāts un kauss 2026
10-11.04.2026
2026. gada sezonas dokumenti
Minirallija 2026. gada sezonas nolikums
LAF SAK tehniskie noteikumi
LAF SAK tehnisko noteikumu pielikums nr1
Buggy klases tehniskie noteikumi
Puskarkasu shēma - Can-Am Maverick R
Puskarkasu shēma - Can-Am Maverick X3
Komandu reģistrācija
Minirallija disciplīnas noteikumi
Minirallija rokasgrāmata
Biļetens nr2
Sacensību dokumenti
1. Minirallijs Vidzeme 2026- Nolikumi un Biļeteni
Bulletin No.1
Biļetens Nr.1
Pielikums Nr.2- LABOTA Maršruta karte
JAUNS! Pielikums Nr.6 - GPS drošības programmas lietošanas pamācība.
Minirallija Vidzeme nolikums
Pielikums Nr.1- Pieteikuma forma (.docx)
Pielikums Nr.3- Reklāmas auto
Pielikums Nr.4- Servisa parka shēma
Pielikums Nr.5 - Dalībnieku tiesnesis
2. Minirallijs Vidzeme 2026- Komisāra dokumenti
Lēmums Nr.1 | Decision No.1 - Crew 44
Lēmums Nr.2 | Decision No.2 - Crew 46
Lēmums Nr.3 | Decision No.3 - Crew 48
Lēmums Nr.4 | Decision No.4 - Crew 17
Lēmums Nr.5 | Decision No.5 - Crew 17
Lēmums Nr.6 | Decision No.6 - Crew 67
Lēmums Nr.7 | Decision No.7- Crew 28
Lēmums Nr.8 | Decision No.8- Crew 19
Lēmums Nr.9 | Decision No.9- Crew 19
Lēmums Nr.10 | Decision No.10- Crew 46
Lēmums Nr.11 | Decision No.11- Crew 42
Lēmums Nr.12 | Decision No.12- Crew 75
Lēmums Nr.13 | Decision No.13- Crew 75
Lēmums Nr.14 | Decision No.14- Crew 9
Lēmums Nr.15 | Decision No.15- Crew 21
Lēmums Nr.17 | Decision No.17- Crew 3
Lēmums Nr.18 | Decision No.18- Crew 3
Lēmums Nr.20 | Decision No.20- Crew 27
Lēmums Nr.21 | Decision No.21- Crew 21
Lēmums Nr.22 | Decision No.22- Crew 21
Lēmums Nr.23 | Decision No.23- Crew 11
Lēmums Nr.24 | Decision No.24- Crew 17
Lēmums Nr.25 | Decision No.25- Crew 19
Lēmums Nr.26 | Decision No.26- Crew 11
Lēmums Nr.27 | Decision No.27- Crew 21
Lēmums Nr.28 | Decision No.28- Crew 21
Lēmums Nr.29 | Decision No.29- Crew 26
Lēmums Nr.30 | Decision No.30- Crew 46
Lēmums Nr.31 | Decision No.31- Crew 75
Lēmums Nr.32 | Decision No.32- Crew 53
Lēmums Nr.33 | Decision No.33- Crew 56
Lēmums Nr.34 | Decision No.34- Crew 49
Lēmums Nr.35 | Decision No.35- Crew 48
3. Minirallijs Vidzeme 2026- Sacensību vadītāja dokumenti
Sacensību vadītāja komunikācija Nr.1
Sacensību vadītāja komunikācija Nr.2
Paziņojums Nr.1 / Notification No. 1 - Crew 16
Paziņojums Nr.2/ Notification No. 2
Sacensību vadītāja komunikācija Nr.3
4. Minirallijs Vidzeme 2026- Dalībnieku saraksts, starta saraksti
Dalībnieku saraksts
Starta saraksts uz LK0 plkst. 09:30
Starta saraksts uz LK0 plkst.10:15 - AMENDED
Starta saraksts uz LK0 plkst.11:15 - AMENDED
5. Minirallijs Vidzeme 2026- Rezultāti
Provizoriskie rezultāti - 2WD Rookie
Provizoriskie rezultāti - 2WD
Provizoriskie rezultāti - 1600
Provizoriskie rezultāti - 2000
Provizoriskie rezultāti - 4WD Rookie
Provizoriskie rezultāti - Open 4WD
Provizoriskie rezultāti - 4WD
Provizoriskie rezultāti - 4WD +
Provizoriskie rezultāti - Open 2WD
Provizoriskie rezultāti - Studenti
Provizoriskie rezultāti - Juniori
Oficiālie rezultāti - 4WD Rookie
Oficiālie rezultāti - 2WD
Oficiālie rezultāti - 2WD Rookie
Oficiālie rezultāti - 2000
Oficiālie rezultāti - 1600
Oficiālie rezultāti - Studenti
Oficiālie rezultāti - Juniori
Oficiālie rezultāti - Open 2WD
Oficiālie rezultāti - Open 4WD
Oficiālie rezultāti - 4WD+
Oficiālie rezultāti - 4WD
Oficiālie rezultāti - Komanda
6. Minirallijs Vidzeme 2026- Citi dokumenti, kartes, mēdiju dokumenti
Minirallija Testa karte
Minirallija Testa posma dalībnieki
Minirallija Testa posma noteikumi
Minirallija "Vidzeme" kartes skatītājiem
Stenogramma SS 1/2
Stenogramma SS 3/4
Stenogramma SS 5/6
Stenogramma SS 7
Mēdiju drošības noteikumi 2026
Mēdiju akreditācijas noteikumi
Fakta tiesneši
Minirallija radio -- Minirally radio